Kompánek Vladimír (Rajec 1927 - 2011)
Bez názvu, monogramováno vpravo dole tužkou K, tuš a akvarel/papír fixovaný na plátně, 16,5 x 24,5 cm, sklo, rám (Šm)
19.09.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |